top of page

USŁUGI

FILM x FOTO x DRON

FILM

Film reklamowy to krótki film stworzony w celu promowania produktu, usługi, marki lub idei. Jego głównym celem jest zachęcenie widzów do podjęcia określonych działań, takich jak zakup produktu, odwiedzenie sklepu lub wzięcie udziału w konkursie. Film reklamowy może być wyświetlany w telewizji, kinach, na stronach internetowych, w serwisach społecznościowych lub innych mediach, w zależności od celu kampanii reklamowej i grupy docelowej.

FOTO

Fotografia reklamowa to rodzaj fotografii wykorzystywanej do promocji produktów, usług, marek lub idei. Jej celem jest uchwycenie uwagi i zainteresowania potencjalnego klienta poprzez estetyczne i sugestywne ujęcia. Fotografia reklamowa może być wykorzystywana w różnych mediach, takich jak ulotki, broszury, strony internetowe, reklamy zewnętrzne i materiały promocyjne. W zależności od celu kampanii reklamowej i grupy docelowej, fotografia reklamowa może przedstawiać produkty w kontekście ich użytkowania, prezentować walory estetyczne lub skłaniać do określonych działań.

_DSC2503.jpg

DRON

Fotografia i film z drona to technika wykonywania zdjęć i nagrań video przy użyciu bezzałogowych statków powietrznych, zwanych dronami. Dzięki dronom możliwe jest wykonanie ujęć z lotu ptaka, co umożliwia zrobienie wyjątkowych i efektownych zdjęć i filmów z perspektywy, która byłaby niemożliwa do osiągnięcia przy użyciu tradycyjnych środków do fotografii i filmów. Fotografia i film z drona znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach, takich jak fotografia i film krajobrazowy, budowlany, reklamowy, sportowy czy turystyczny.

bottom of page