top of page

NAGRYWAMY
FILMY REKLAMOWE

Jako firma produkcyjna, wiemy jak ważne jest, aby filmy reklamowe były jednocześnie atrakcyjne i skuteczne. Nasze filmy są zawsze dokładnie zaplanowane, zrealizowane tak, aby przekazywać właściwą informację i wprowadzać widza w świat marki.

Wychodzimy z założenia, że każdy film reklamowy powinien mieć swój unikalny styl i charakter, odpowiadający branży i celom kampanii. Dlatego też, nasze filmy są dostosowywane do indywidualnych potrzeb naszych klientów i są tworzone z niezwykłą dbałością o szczegóły.

Na co dzień obserwujemy nowe techniki i trendy z branży filmowej, dzięki temu, nasze filmy są zawsze na czasie i wywołują pozytywne emocje u widza. FRU Media jest we Wrocławiu, ale filmy nagrywaliśmy zarówno na Dolnym Śląsku (np. w Lubinie, Głogowie, Bolesławcu, Wałbrzychu, Świdnicy czy Kłodzku) a także w Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Białymstoku i Lublinie.

Koncert walentynkowy 2024 – zaproszenie
OPERA ITALIA – Gala sylwestrowo-noworoczna 2023/2024
Eberhard Mock w Operze Wrocławskiej – opowiada Marek Krajewski
Jak działa Oferteo? To proste!
Noc Innowacji 2023
Jak skutecznie pozyskiwać Klientów z Oferteo?

Skuteczność

Filmy reklamowe to jedno z najskuteczniejszych narzędzi marketingowych, ponieważ są w stanie wywołać silne emocje i zapadać w pamięć.

2

Zasięg

Filmy reklamowe można transmitować na wiele różnych platform, takich jak telewizja, YouTube, serwisy społecznościowe i inne, co pozwala dotrzeć do szerokiej grupy odbiorców.

3

Przekazywanie informacji

Filmy reklamowe są świetnym sposobem na przekazywanie informacji o produkcie w sposób zrozumiały i atrakcyjny dla widza.

4

Zwiększanie świadomości marki

Filmy reklamowe pomagają zwiększać świadomość marki, budując jej wizerunek i przyciągając uwagę do produktów lub usług.

5

Możliwość mierzenia sukcesu

filmy reklamowe online oferują szereg narzędzi do mierzenia sukcesu, takich jak liczba wyświetleń, kliknięć i konwersji, co pozwala na skuteczne monitorowanie efektów działań marketingowych.

6

Atrakcyjna forma przekazu

Filmy reklamowe to atrakcyjna forma przekazu, która przyciąga uwagę i zachęca do dalszego śledzenia reklamy.

bottom of page